A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Seychely - Diskuze

Původní dotaz

Alternativa ke Guadeloupe, Martinik

30.12.2016 00:28:59 | Kviiitko
Kviiitko
Krásný den všem, ráda bych požádala ty z vás kdo mají zkušenost s dovolenou na Guadeloupe, Martinik, Sv. Martinu, Sv. Bartoloměji, zda mohou doporučit podobnou destinaci mimo Karibik. Budeme cestovat s ročním dítětem a pro klid bych se ráda vyhnula Karibiku z obavy z viru zika. Hledám bezpečné místo, kde si bez obav pronajmou auto a můžu volně cestovat po krásných plážích, kdy ideálně je každá druhá jako z fotek cestovek;-) Po velkém zklamání z Mauricia bych si to nerada zopakovala, o to víc, že poletíme s malým dítětem. Sri Lanka a Thajsko mě neláká - zákony, kriminalita, hygiena, zdrav. péče... už "moc exotika" na cestu s malým dítětem. Nejsem baťůžkář, ale nechci do rezortu a nevylézt, což asi případ Mauriciia ze kterého se vrátí spousta lidí z rezortů nadšených. Co Seychely? Nějaké doporučení určitou oblast nebo úplně jiný ostrov kde bude v dubnu teplo. Maledivy asi pro malé dítě super, ale člověk moc nemůže nikam. Děkuji moc
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
02.01.2017 11:24 81.200.57.***
Re: Alternativa ke Guadeloupe, Martinik  

Z Karibiku jsem byla na Guadelupe a vedlejší Dominice, pak na severu Dominikánské republiky.. Las Galeras,Las Terenass,Puerto Plate , Samana pobyt na ostrově Cayo Levantado. A nemyslím si že by zmiňované ostrovy z Karibiku byli o třídu lepší než třeba Seychely :-) ...Tam jsem byla zatím 2x....
Takže nějaké porovnání snad mám....
Spíš napiš představu o své dovolené....zda chcete být na jednom místě atd. Třeba zrovna u Seychely, chce juknout alespoň na 3 základní ostrovy... a pro nás tam bylo bezva možnost různých treků o tom pro nás Seychely jsou..pěkné pláže s možností vidět okolo daleko víc než na Maledivách...třeba na La Digue.. na pláž Anse Marron , na Mahé na Anse Major atd. ...nemluvě o treku na Anse Barbe na Sihouette...to má to pravé kouzlo.... takzv. zasloužené pláže :-)
Přiznám se,že s ročním dítětem by to asi nenešlo...no proto napiš víc, co si představuješ....
Niky

Neregistrovaný uživatel
01.01.2017 23:15 94.113.220.***

Ziku vidím podobně, nicméně na to asi nemám nervy. Punta Canu nazvala kamarádka jugoškou Karibiku, tak do Dominikány asi nevyrazím;-)

Moc ráda bych reakci někoho kdo má srovnání, zatím mi přijde, že zmiňované z Karibiku jsou prostě o třídu lepší...

Neregistrovaný uživatel
01.01.2017 18:09 185.47.220.***

ahoj obecně virus zika=mediální ojeb na lidi kterej se objeví leda tam kam čistě náhodou přijela americká expedice pomáhat, nicméně jeď do punta cany do dominikány, nebo na barbados, seychely jsou asi taky v pohodě, maledivy určitě nee (zdravotní péče= tragedie), rozumných destinací je fakt málo, asii bych se asi tak yvhnul, ale ty seychely jsou ok dle mě...

Kviiitko 01.01.2017 13:20

A nějaké bližší doporučení? ;-) Ostrov, pláže vhodné pro děti, voda bez řas a korálů... na Praslinu je prý takových dost, což bych nerada. Díky

Neregistrovaný uživatel
30.12.2016 09:40 194.213.41.***

Cestovat do exotiky s ročním dítětem...je nerozum:-(

Neregistrovaný uživatel
30.12.2016 07:15 81.200.57.***

Seychely.... ;-)

Kviiitko 29.12.2016 23:29
Alternativa ke Guadeloupe, Martinik  

Krásný den všem, ráda bych požádala ty z vás kdo mají zkušenost s dovolenou na Guadeloupe, Martinik, Sv. Martinu, Sv. Bartoloměji, zda mohou doporučit podobnou destinaci mimo Karibik. Budeme cestovat s ročním dítětem a pro klid bych se ráda vyhnula Karibiku z obavy z viru zika. Hledám bezpečné místo, kde si bez obav pronajmou auto a můžu volně cestovat po krásných plážích, kdy ideálně je každá druhá jako z fotek cestovek;-) Po velkém zklamání z Mauricia bych si to nerada zopakovala, o to víc, že poletíme s malým dítětem. Sri Lanka a Thajsko mě neláká - zákony, kriminalita, hygiena, zdrav. péče... už "moc exotika" na cestu s malým dítětem. Nejsem baťůžkář, ale nechci do rezortu a nevylézt, což asi případ Mauriciia ze kterého se vrátí spousta lidí z rezortů nadšených. Co Seychely? Nějaké doporučení určitou oblast nebo úplně jiný ostrov kde bude v dubnu teplo. Maledivy asi pro malé dítě super, ale člověk moc nemůže nikam. Děkuji moc

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu