A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Seychely - Diskuze

Původní dotaz

Autobusy na Mahé

08.11.2014 16:36:52 | MaChola
MaChola
Poradíte mi někdo prosím, jak je to s využíváním autobusové dopravy na Mahé? Někde jsem četla, že nás nevezmou do autobusu s kufry, nevím tedy, jak se dostat do ubytka z letiště. Auto máme objednané z půjčovny až v jiný den, počítala jsem s dopravou autobusem :-(
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
19.02.2016 14:14 46.149.119.***
Re: autobusy na mahe  

Jezdi, ještě blbej nez v tydnu.....

WASP

Neregistrovaný uživatel
10.02.2016 13:25 194.228.11.***
autobusy na mahe  

CHTĚL BYCH SE ZEPTAT,ZDA JEZDÍ AUTOBUSY NA MAHE I V NEDĚLI.
DÍKY MOC ZA ODPOVĚĎ.

WASP
14.04.2015 20:09 46.149.119.***
Re: Autobusy na Mahé  

Cau SIMA, nieco som napisal priamo do diskusie o Zanzibare, kazdopadne skvela dovca a skveli ludia vsade aj v rezorte ( kedze mimo rezort to nejde ) aj mimo.

Kazdopadne Seychely srdcova zalezitost ( aj s dazdom )

Dalsi target Pacifik, Niky pochvalovala Tahiti, ale ja to chciem vziat cez Austral islands, Gambier islands kludne az na Pitcairn... 8-)

SIMA
22.03.2015 07:52 62.197.243.***

Ahoj, ked sa vratis so ZANZIBARU napis prosim svoje skusenosti,rady ,aj my sa chystame tak nech sa vieme pripravit,
Diky

SIMA
22.03.2015 07:48 62.197.243.***

Listok na osobu 5 rupii, ziadny kufor do busa nezmestia, najsialenejsie co bolo na MAHE tak cestovanie v busoch....zazitok suprovy...cestovne poriadky maju, bus tac cca kazdych 30 minut , ale tak tlste zeny ako sme videli na SEYCHELOCH a to skoro kazda zena je obezna, to sne fakt nevideli nikde inde. A ked mozem poradit vratili sme s a z mesacneho pobytu po SEYCHELACH minuly tyzden- pobyt na MAHE lutujeme.... pocasie najhorsie ...nikde neprsalo ale tu nam z 10 dni 6 prsalo... pozerat tam nebolo co jedine hlavne mesto za 1 uprsany den sme presli... skoda ostatnych dni ...treba vyuzit na ine ostrovy taxik pred letiskom popripade je tam stanok a zavolali nam, cenu dojednat vopred beru aj eura...

• Anonym (1)
WASP
03.02.2015 18:59 46.149.119.***

autobusy sileny , ale sranda kdyz ti tlusta cernoska sedne na klin.. 8-) , projel jsem nimi Mahe i Praslin, jizdni rady neexistuji a s kufrem bych do toho nesel, jedina vyhoda je pausal cena, tusim 15 SP

Niky bylas na Zanzibaru ? Odlitam tuto sobotu , potrebuji info o vyletech

nepř,Niky
08.11.2014 17:07 81.200.57.***

Buď si vzít taxi( a předem se domluvit na ceně) nebo změnit objednané auto. My měli auto už na letišti a vraceli jsme ho také na letišti.
Autobus jsme nepoužívali, ale o tom, že tě nevemou s větším zavazadlem než baťůžek, jsem také četla na více místech.

MaChola 08.11.2014 15:36
Autobusy na Mahé  

Poradíte mi někdo prosím, jak je to s využíváním autobusové dopravy na Mahé? Někde jsem četla, že nás nevezmou do autobusu s kufry, nevím tedy, jak se dostat do ubytka z letiště. Auto máme objednané z půjčovny až v jiný den, počítala jsem s dopravou autobusem :-(

• Anonym (1)
Zpět na všechny diskuze z tohoto státu