A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Seychely - Diskuze

Původní dotaz

Cesta letadlem

25.10.2007 10:31:41 | Markéta
Ahoj, nevíte někdo, jak dlouho trvá přibližně cesta letadlem na Seychely? Chci se tam vypravit s dítětem, které na cestách moc neposedí, tak bych ráda věděla, na co se připravit, díky moc předem za odpověď!
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
WASP
16.03.2010 10:59 79.113.83.***
RE: Cesta letadlem  

zkusim jeste prilozit mailovou adresu takhle, je to waspnation na seznamu
Pokud pridas info a kontakty na Sri Lanku bude to jeste lepsi
diky predem

WASP
15.03.2010 11:41 79.113.83.***

Vikis jestli muzes napis mi nejaky tip nebo kontakt na ubytko, dival jsem se na nejake ty ostrovy, taky me zajima jak s letenkami na nektery z ostrovu jelikoz nemam chut ze sebe delat ..... u nejake cestovky. Normalne litam z Vidne.
Ktere obdobi je nejvhodnejsi?
dik

VIKIS2 13.03.2010 11:36
Cesta letadlem  

2WASP: jednoznačně Thajsko :-D je to naprosto pohodová země a když se plácneš na nějaký klidnější ostrůvek je to balzám na duši ;-)

WASP
12.03.2010 22:21 77.48.213.***
RE: RE: RE: Cesta letadlem  

Vikis, nejde mi poslat zpravu a to jsem se kvuli tomu i pokusil zaregistrovat a nejde tady ani vlozit moje mailova adresa.
Tak mi aspon rekni co je lepsi nez Seychely kdyz vezmeme v uvahu aspekty jako klima, vzdalenost, potreba ockovani, klid od houfu turistu a pod. Nemam na mysli destinace na sportovni aktivity, spise na salamovani, toulani se po krajine a plazich a kontaktu s puvodni kulturou a nejlepe i s deckem.
diky

VIKIS2 09.03.2010 17:18
RE: RE: Cesta letadlem  

Jasně, napiš na mail, rád poradím :-D

WASP
09.03.2010 13:35 77.48.213.***

Ano, paradoxne ta drahota tam je nakonec dobra vec..
Nesrovnavam Egypt a Seychely, to bylo pouze konstatovani. Vedel jsem do ceho du, jen jsme chteli vypadnout z te zimy tady.
Mozna bys mi mohl poradit ohledne Barbadosu a Guadaloupe, ale to bych ti asi napsal na mail, pokud by ti to nevadilo.

VIKIS2 09.03.2010 12:17
Cesta letadlem  

:-D WASP srovnávat Seychely a Egypt, co tě to napadlo, Egypt je nádherný pod vodou - tedy Rudé moře, ale ostatní jsi viděl :-?
Hele, projel jsem půl světa, ale Seychely jsou fakt balzám na duši. Díky obecné drahotě se tam neženou zástupy turistů, takže jsme byli často na plážích sami ;-)
moc mě vyhovovala teplota moře : ráno 27°C a odpoledne 32°C :-D

WASP
08.03.2010 16:21 77.48.213.***
RE: RE: RE: Cesta letadlem  

no nazdar, tak jak bylo ? Ja jsem mezitim stravil tyden v Egypte, jeste ted je mi z toho *****. To byl kontrast proti Seychelam..

VIKIS2 08.03.2010 10:22
RE: RE: Cesta letadlem  

2 WASP: nespadnul jsem ze schůdků a už jsem bohužel zpátky :-( to počasí tady je letos fakt na ..... :-x

WASP
25.02.2010 16:12 77.48.213.***

Tys jeste furt nejel .. ?
Taky jsem letel s nema v prosinci.
Chlastu bylo dost, pozor at pak nespadnes ze schodku..

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu