A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Seychely - Diskuze

Původní dotaz

FAUNA A FLORA

24.01.2009 21:59:20 | Adrianka
Adrianka
Ahojky, chtěla bych se podívat na Seychelly, ale bojím se pavouků jako je tarantula a tak. Máte s tím někdo zkušenosti? Leze to tam normálně po zemi? Díky za Vaše zkušenosti:-) Nebo ještě Mauricius či Maledivy.
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
07.07.2017 23:32 109.230.38.***
Re: FAUNA A FLORA  

potrebujes lekara...

WASP
29.01.2010 13:13 77.48.213.***
RE: RE: RE: RE: FAUNA A FLORA  

Anai, zadni pavouci tam nejsou , jenom normalne venku, to spise jesterky litaj vsude po zdech a stropech a behaji tam psi po plazich ( Beau Vallon ) .. , svetry nech doma, je tam furt stejna teplota ve dne v noci stejne teplo. Doporucuji destnik, ted tam prsi kazdy den.

• Anonym (10)
VIKIS2 28.01.2010 13:24
FAUNA A FLORA  

Kdy jedete ?

Anai 28.01.2010 12:16
RE: RE: RE: FAUNA A FLORA  

Ve 4* hotelech, kvůli těm pavoukům, jakože nižší pravděpodobnost, že ho najdu v pokoji :-D Budeme na všech 3 strovech - těch větších. Slečna z cestovky mi říkala, že v jednom z nich vyžadují společenské oblečení k večeři, ale současně ne přiléhavé, dost divný, večerní róby přece přiléhavé jsou! Taky bych ráda věděla, zda je tam večer jako třeba v Thajsku, či zda budu potřebvat dlouhý rukáv.

• Anonym (14)
  • Anonym (9)
VIKIS2 22.01.2010 09:57
RE: RE: FAUNA A FLORA  

Ahoj Anai, tak to máš super - 3 týdny !! :-D Doufám, že se zlepší počasí, teď tam dost prší. Kde budete bydlet ?

• Anonym (1)
Anai
21.01.2010 18:01 212.47.23.***
RE: FAUNA A FLORA  

Ahoj!!! Já řeším stejný problém! Ale už je rozhodnuto: musím odletět 5.2. a pobýt na třech ostrovech dokonce plné tři týdny! Bojím se hrozně, to ten, kdo netrpí tou nejhorší formou arachnofobie nepochopí, protože to není strach, že mě ten pavouk kousne, usmrtí, ublíží, to je strach vůbec ho vidět!!! Takže jestli se vrátím (nepíšu "až";), tak Ti dám vědět!

inata 25.11.2009 19:27
jajaj  

ahoj, no ja som bola na ostrove denis, tam som sa stretla len s tymto pavukom, bol tam sice v hojnom pocte, ale vobec neni nebezpecny, takze tazka pohoda...len ta velkost moze zarazit.. :-D

• Anonym (1)
Ja56 23.07.2009 22:08
RE: Ví někdo čí jsem?  

No tak tohle by se mnou švihlo 8-O

Lupik
23.07.2009 10:57 94.199.40.***
Re: Adrianka a pavouci  

zdravím a reaguji na paniku Adrianky z pavouků. Zrovna jsem se vrátila ze Seychell, kde jsme strávili 10 dní na ostrově Praslin - 2. největší a 4 dny na Mahé. Za celou dobu jsme pavouka někde lezoucího nepotkali. Jediní, kteří se tam hojně vyskytovali, byli ti, co se klimbali v sítích, ať už v národním parku Vale de Mai na Praslinu nebo mezi dráty elektrického vedení na La Digue. I domorodci nás uklidňovali, že tarantule a podobná verbež se jentak nevidí a zvlášť, že neleze do osídlených oblastí. No, možná někdo z vás bude mít jiné zkušenosti, ale my jsme ve svých pokojích měli jen pravidelné návštěvy gekonků, felsum a jednou nechutného 5cm švába :-? Lupik

• Anonym (7)
Pavouk
28.05.2009 12:32 212.27.212.***
Ví někdo čí jsem?  

Tak já vegetuji na Praslinu na stropě verandy hotelu Berjaya Praslin Beach a někdy se neudržím a spadnu na zem, čímž vyděsím k smrti osazenstvo. Řekne mi někdo čí jsem 8-O ?

• Anonym (1)
  • Anonym (12)
Zpět na všechny diskuze z tohoto státu