A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Seychely - Diskuze

Původní dotaz

La Digue

15.07.2014 14:09:42 | Desita
Desita
Ahoj.

Chtěla bych se zeptat na 2 věci.
Na zahraničních forech jsem četla, že se platí vstup na pláž Anse Source D'argent beach.
Jelikož se jde přes plantáž. Také jsem četla, že je možno se plantáži vyhnout a neplatit nic.
Máte s tím někdo zkušenost?

A ještě by mě zajímalo, jestli někdo z Vás jel na Coco Island a kolik Vás to stálo. Našla jsem místního, který takový zájezd prodává ot 50 Eur. Je to celkem dost, protože je to pouhé 4 km od La Digue, ale asi tato cena bude odpovídající lokalitě.

Mockrát děkuji.
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Pavel
08.03.2018 08:51:26 89.103.156.***

Klasický čech dá za dovolenou stotisíc a tam přemýšlí jak ušetřit pár korun.Stydím se za takový lidi.

Catherly 04.03.2018 21:59:23
Dotaz La Digue  

Ahoj všem, nemáte někdo ponětí o tom, kolik stojí na La Digue cesta volským povozem? Všude čtu jen jak je to skvělý, nevynechejte zážitek se projet, jak Vás dovezou až do hotelu, ale že by tam někdo napsal alespoň přibližně kolik to stojí, to jsem nikde nenašla. Díky za každou odpověď :-)

Sima
22.03.2015 07:34:37 62.197.243.***
Re: La Digue  

Plati sa 100 ale nieje to za vstup na plaz,ale to je velky areal ides pozriet plantaze vanilky, historicky cintorin, najvacsie suchozemske korytnacky a potom pride ta nadhera..... to by stalo aj za vstupne 100eur a nie 100 rupii.....je to neuveritelna nadhera ,pekny celodenny vylet po svojich alebo bicyklom je to krajsie ako na fotkach,Ak uz idete tak daleko toto treba vidiet

Desita 25.08.2014 12:14:23
Re:  

Díky za odpověď.

WASP
19.08.2014 21:00:39 46.149.119.***

Na Anse source d Arg se da dosta zdarma, ze heliportem doprava pres melcinu

Hana
18.08.2014 12:55:46 212.79.110.***
Re: La Digue  

Dobrý den,
na La Digue jsme byli minulý rok a je pravda, že vstup na Anse Source D'argent je přes areál bývalé plantáže a továrny na zpracování kopry. Netuším zda se to dá obejít, ale vzhledem k tomuže areál je oplocený a dost rozlehý (vstup je hlavní branou) tak by to šlo asi jen opravdu velkou oklikou nebo při pláži...My jsme to vůbec nezkoumali, protože zpracování kopry patří k historii ostrova a přišlo nám to jako zpestření výletu. V areálu se dosud nachází původní budovy a zařízení na zpracování a v ceně vstupného je i prohlídka s průvodcem a názornou ukázkou, paní která nám vše ochotně předvedla nám také rozlouskla ořechy k pití i jídlu - takže to bylo i fajn občerstvení (né že by jsme se jich nenasbírali a nanalouskali za celou dovolenou až až, ale je pravda že na La Digue se jich tolik nepovaluje jako na Mahe). Nevzpomenu si bohužel kolik jsme platili...

Desita 15.07.2014 15:09:36
La Digue  

Ahoj.

Chtěla bych se zeptat na 2 věci.
Na zahraničních forech jsem četla, že se platí vstup na pláž Anse Source D'argent beach.
Jelikož se jde přes plantáž. Také jsem četla, že je možno se plantáži vyhnout a neplatit nic.
Máte s tím někdo zkušenost?

A ještě by mě zajímalo, jestli někdo z Vás jel na Coco Island a kolik Vás to stálo. Našla jsem místního, který takový zájezd prodává ot 50 Eur. Je to celkem dost, protože je to pouhé 4 km od La Digue, ale asi tato cena bude odpovídající lokalitě.

Mockrát děkuji.

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu