A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Seychely - Diskuze

Původní dotaz

La Digue

15.07.2014 14:09:42 | Desita
Desita
Ahoj.

Chtěla bych se zeptat na 2 věci.
Na zahraničních forech jsem četla, že se platí vstup na pláž Anse Source D'argent beach.
Jelikož se jde přes plantáž. Také jsem četla, že je možno se plantáži vyhnout a neplatit nic.
Máte s tím někdo zkušenost?

A ještě by mě zajímalo, jestli někdo z Vás jel na Coco Island a kolik Vás to stálo. Našla jsem místního, který takový zájezd prodává ot 50 Eur. Je to celkem dost, protože je to pouhé 4 km od La Digue, ale asi tato cena bude odpovídající lokalitě.

Mockrát děkuji.
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Sima
22.03.2015 07:34 62.197.243.***
Re: La Digue  

Plati sa 100 ale nieje to za vstup na plaz,ale to je velky areal ides pozriet plantaze vanilky, historicky cintorin, najvacsie suchozemske korytnacky a potom pride ta nadhera..... to by stalo aj za vstupne 100eur a nie 100 rupii.....je to neuveritelna nadhera ,pekny celodenny vylet po svojich alebo bicyklom je to krajsie ako na fotkach,Ak uz idete tak daleko toto treba vidiet

Desita 25.08.2014 12:14
Re:  

Díky za odpověď.

WASP
19.08.2014 21:00 46.149.119.***

Na Anse source d Arg se da dosta zdarma, ze heliportem doprava pres melcinu

Hana
18.08.2014 12:55 212.79.110.***
Re: La Digue  

Dobrý den,
na La Digue jsme byli minulý rok a je pravda, že vstup na Anse Source D'argent je přes areál bývalé plantáže a továrny na zpracování kopry. Netuším zda se to dá obejít, ale vzhledem k tomuže areál je oplocený a dost rozlehý (vstup je hlavní branou) tak by to šlo asi jen opravdu velkou oklikou nebo při pláži...My jsme to vůbec nezkoumali, protože zpracování kopry patří k historii ostrova a přišlo nám to jako zpestření výletu. V areálu se dosud nachází původní budovy a zařízení na zpracování a v ceně vstupného je i prohlídka s průvodcem a názornou ukázkou, paní která nám vše ochotně předvedla nám také rozlouskla ořechy k pití i jídlu - takže to bylo i fajn občerstvení (né že by jsme se jich nenasbírali a nanalouskali za celou dovolenou až až, ale je pravda že na La Digue se jich tolik nepovaluje jako na Mahe). Nevzpomenu si bohužel kolik jsme platili...

Desita 15.07.2014 15:09
La Digue  

Ahoj.

Chtěla bych se zeptat na 2 věci.
Na zahraničních forech jsem četla, že se platí vstup na pláž Anse Source D'argent beach.
Jelikož se jde přes plantáž. Také jsem četla, že je možno se plantáži vyhnout a neplatit nic.
Máte s tím někdo zkušenost?

A ještě by mě zajímalo, jestli někdo z Vás jel na Coco Island a kolik Vás to stálo. Našla jsem místního, který takový zájezd prodává ot 50 Eur. Je to celkem dost, protože je to pouhé 4 km od La Digue, ale asi tato cena bude odpovídající lokalitě.

Mockrát děkuji.

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu