A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Seychely - Diskuze

Původní dotaz

labriz hilton seychelles

15.12.2016 20:05:46 | Adre
Adre
Znáte někdo tuto destinaci. My jedeme začátkem března 2017. Zajímalo by mě hlavně zkušenosti se šnorchlováním... cesta přes ostrov na opuštěnou pláž...zkušenosti s výběrem restaurace...atd.
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
27.04.2017 07:09 81.200.57.***
Re: labriz hilton seychelles  

Adre...???
Už jste se vrátili ? Jak bylo ?

Niky

Neregistrovaný uživatel
16.12.2016 12:54 81.200.57.***

Ještě jednu poznámku k těm trekům. V době kdy jsme tam byli,tak tam ještě působil Ron Gerlach (ochrana želv) ten nám nakreslil a poradi cestu na Anse Barbe. Pak byla na Silhouette islandu tato stanice zrušena a želvy převezeni.
Doporočuji proto ještě pročíst toto forum...
http://www.seychellen-infos.de/seyforum/viewtopic.php?f=21&t=7834

16.7.2015
"Byl jsem minulý měsíc po dobu 4 týdnů Seychely, také jsem navštívil siluetu.
Celá vesnice La Passe, ve skutečnosti celý ostrov, dominuje hotelu Hilton. Lapasse samo o sobě je město duchů; Původní populace je opuštění ostrova. Jediným "Animace" obří želvy jsou pryč odcházející Prázdné skříně a informační centrum. Nově vybudovaný školní kvůli nedostatku dětí již není škola, ale obsazený povahy chránící organizaci. Cesta přes La Passe je dlážděna teď, takže elektrické golfové vozíky může zrychlit z přístavu do hotelu. Pro hotelové hosty z Labriz Hilton muset podepsat papír, aby nechodil bez Hotel Guide v lese. Procházky vyšší než Jardin Maron jsou zakázány, stejně jako na Mont potopit Eau nebo Grande Barbe.
Bylo mým záměrem zůstat 6 dní, ale byl jsem rád, že odejít po 4 noci. "( překladač)

Nevím tedy jaká je tam situace dnes,zda alespoň resort pořádá na Anse Barbe výlet..

Ale pro nás to ztrácí ten pravý půvab..... ta možnost těch treků a pocitu svobodné přírody byla fantastická....proto bych se tam teď bála vrátit.

Niky 15.12.2016 21:58

http://islandbiodiversity.com/natpark.htm

Prví pohledy na Anse Barbe..

• Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
15.12.2016 21:52 81.200.57.***

Byli jsme ..... :-) Na pláž Grand Barbe jsme šli samy...asi 3hodky jedna cesta.... dodnes vzpomínám...bylo to moc pěkný... i když náročnější. Tam šnorchlování v žádném případě nedoporučuji...nebezpečné proudy... + tahat se s věcmi na šnorch by asi ,vzhledem k k terénu ( leze se po kamenech) nebylo úplněno to pravé....
Na pláž Mondon to je kratší asi kolem 1hodiny jedna cesta. Tam jsme sebou sice věci na šnorchl měli, ale nepřálo počasí...velmi rozbouřené moře...
Šnorchl u resortu... dá se jít za reef...něco k vidění tam je,ale žádný zázrak :-) Jen je to trochu náročnější....při návratu jsme museli doplavat až k ústí říčky... No a co jsem četla v recenzi na tripadvisoru, tak to tam teď dost hlídaj a za reef nepoštěj a pískaj ( pán tam byl podruhé a byl tím moc zklamán)
Jinak se dá ještě dojít na pláž Lascar..tam v prostřed se dá lépe vlézt a vylézt..tam jsme při šnorchlu viděli želvy.
Jinak se dá jít nahoru do kopce(na mapě Jardin Maron),kde rostou palmy jak na Praslinu...coco de mer...jsou až dost nahoře...
No občas uvažujem,že se tam ještě jednou juknem..... :-)
Tak prosím po návratu dejte vědět jak bylo ....
Niky

Adre 15.12.2016 20:05
labriz hilton seychelles  

Znáte někdo tuto destinaci. My jedeme začátkem března 2017. Zajímalo by mě hlavně zkušenosti se šnorchlováním... cesta přes ostrov na opuštěnou pláž...zkušenosti s výběrem restaurace...atd.

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu