A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Seychely - Diskuze

Původní dotaz

Plánujete někdo cestu

29.10.2008 14:12:44 | LenkaH
Ahoj všichni. Taky se mi povedlo tento ráj s manželem navštívit. Měli jsme to jako svatební cestu a na stoprocent jsme si to užili. Byli jsme tam dá se říct před rokem a navštívili jsme tři hlavní ostrovy - Praslin, Mahé i La Digue. Přivezli jsme si sebou moc zážitků, určitě i spoustu suvenýrů a o jeden mi nyní jde. Mimo jiné jsme si dovezli i pravý sypaný vanilkový seychelský čajík. Úžasný - doporučuji všem. Chtěla bych teď manžílkovi udělat radost a sehnat mu ho, ale vůbec se mi nedaří. Myslím, že jediná možnost, která mi zbývá je najít někoho, kdo teprve na Seychelly pocestuje a poprosit ho o zakoupení. Byl by někdo z vás tak mooooc ochotný ;-) Děkuju předem všem
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Aneta
17.08.2013 18:51 78.45.77.***
Re: Syechelly  

Ahoj,

hodily by se nám nějaké tipy na ubytování, kdyby bylo možné je zaslat na anetakubes@gmail.com. Jedeme koncem září.

Děkuji

Aneta

• Anonym (2)
Dalibor
16.08.2013 07:22 90.182.138.***
Cesta 2.10.2013  

Planuje někdo cestu na 2.10.2013-15.2.2013 na Seychely. Ozvěte se.Dalibor

lenka1890 28.05.2013 10:26
Seychely - komáři  

Ahoj dámy, ráda bych se zeptala co komáři. Od známé, která zde byla jsem slyšela, že se občas vyskytují. Ráda bych slyšela Vás, co zde byli, jak to doopravdy je. Děkuji mockrát za informaci! :-)

• Anonym (7)
Lenka V.
22.05.2013 13:41 109.75.145.***
info  

Holky, hodlám také strávit dovolenou na Seychelách. Je něco, co bych měla určitě navštívit? Rozhoduji se, že se vydám na některý z těchto zájezdů
http://www.exotickapriroda.cz/zajezdy/seychely/

Michal
25.01.2013 14:42 178.77.232.***
Re: Seychelly  

Ahoj,

máte nějaké tipy na ubytování?

Díky

Michal

Neregistrovaný uživatel
01.12.2012 10:18 85.207.18.***
Re:  

ahoj, kdo se chcete přidat ke skupině neorganizovaných lidiček, kteří se spojili kvůli výhodnější letence na Mahé s odletem 15.1.2013 na 14dní-3týdny, ozvěte se, mohu pomoci i s ubytkem u místních na LaDigue, email seatbeath@email.cz <3

• Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
12.11.2012 14:45 193.202.91.***

Ahoj,

my byli na Praslinu a La Digue v březnu. Počasí tak půl na půl déšť a slunečno (a to měla být sezóna). Bydleli jsme v hotelu Berjaya Praslin přímo u jedné z nejhezčích pláží na ostrově- kupodivu mimo místních černoušků hrajících fotbal - liduprázdnou. Jezdili jsme na skupinové výlety lodí na La Digue (2x) a Coco Island - tam bylo nejkrásnější šnorchlování - barevné rybky jak v akváriu asi metr od břehu a dokonce jsme si pohladili mořskou želvu (no moc se jí nechtělo :-) ). Ale je to tam jak na Václaváku, za naší návštěvy tam kotvilo tak deset lodí a cca 100 lidí :-( Jinak na šnorchlování Praslin ani La Digue nic moc a navíc všude obrovský vlny a cedule s upozorněním na spodní proudy. Všem radím dávat si pozor na černoušky na pláži a jejich nabídky výletů. Často to vůbec neodpovídalo tomu co naslibovali - bude pití, jídlo...haha..peníze chtěli dopředu. Také slibované grilovaní bylo ubohé a půjčení auta od "kámoše" (samozřejme po zaplacené záloze) se nekonalo vůbec. Peníze jsme pak z něj páčili až do konce pobytu a pěkně si tím zkazili náladu. Dokonce jsme museli nechat zavolat slečnu z hotelu na jeho mobil a pohrozit mu zavoláním policie (to pomohlo). Na výlety z pláže u Berjaya Praslin hotelu můžu doporučit chlapíka jménem Baba s jeho lodí Pitchoun- na toho bylo spolehnutí.
La Digue nás okouzlil asi nejvíc, ale projeli jsme ho na kole za dvě hodinky, tak nevím, jestli bychom tam vydrželi třeba 2 týdny.
Kdybych plánovala cestu teď využila bych určitě nabídky Condor.de, kteří mají v květnu pravidelně nabídky zpáteční letenky za cca 12.000,- Na La Digue jsme také viděli v diskuzích zmiňovaný hostel Hibiscus a nebyl vůbec špatný (a navíc levný). Sice nebyl u moře, ale je to tam vše tak blízko, že to ano nevadí. Tak se dá i v této velmi drahé destinaci celkem hodně ušetřit. Snad to někomu pomůže pokud na tenhle tropický ráj vyrazí :-)

Neregistrovaný uživatel
15.10.2012 11:37 194.202.236.***
Re:  

Ahoj Iveto & Ludo .. take se chystame ne Seychelly cestovat po ostrovech. Mas nejaky typ na obytovani - pry musi byt reservace predem?

Diky moc

WASP
25.10.2011 17:29 46.149.119.***
Re:  

dik, mas pravdu , vyplati se to u nejdrazsich hotelu.
Do tech vetsinou nejezdim ( jen na Maledivach jsem udelal vyjimku na Bandosu )a s majiteli smlouvam o cenach

Silhoutte stal za to ?
Desroches , snehove bile plaze co ? Jinak ale atol maledivskeho typu ne ? To je tak na honeymoon, ja bych se tam asi unudil.. Uz se tesim az na Digue sednu na kolo a vyparim se..

Emirats litaji z Vidne pres Dubaj coz je fajn, ale maji drahe letenky..

• Anonym (2)
nepř,Niky
25.10.2011 13:23 81.200.57.***
Re:  

Wasp teď ti nerozumím :-) Já taky kombinuji vše možné ;-)
Jen mám zkušenost, že drahé ubytování vyjde občas levněji než na přímo od hotelu. Mluvím o koupi jen ubytování od cestovky. Takže nějak nechápu co tím myslíš. Ale když chceš mít ubytko přímo od hotelu a dražšší , tak proč ne 8-)
Letos jsem měla ubytování na Silhouette Islandu od TUI, na Desrochesu od MEIER'Su, na Mahé opět TUI.Kdybych kupovala ubytování přímo od hotelů, přišlo by mě to o hodně víc :-) Auto jsme si půjčili sami na letišti i tam vrátili. Přejezd na Silhouette Island zařízen přes internet(TUI ho měla zbytečně drahý). Letenku jsme si kupovali s Emirates.
Takže nechápu co tím myslíš ;-) Nebo jsi asi nepochopil ty mě :-)

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu