A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Seychely - Diskuze

Původní dotaz

Praslin - zháňam informácie

23.03.2011 09:58:26 | Adriana.sk
Ahojte,
chceli by sme cestovať niekedy v decembri, aké máte skúsenosti s objednávaním ubytovania, chodíte cez CK, alebo je výhodnejšie objednávať ubytko napriamo? Máte nejaký typ na agentúru, alebo hotel?
Chceli by sme tak 4*. Čo pozerám ceny cez CK, tak to sú strašné pálky.
Budem vďačná za každú informáciu. Adriana
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
VIKIS2 13.04.2011 13:26
Coral / Berjaya  

No právě Niky, to ho zrovna rekonstruovali ;-)

Niky 12.04.2011 18:23
RE: Coral / Berjaya  

No já nevím,v únoru jsme šli okolo,ale Coral Strand vypadal děsně :-D Myslela jsem, že maj zavřeno a přestavují, ale uvnitř pojídali hosté, děs :-(

VIKIS2 12.04.2011 15:05
Coral / Berjaya  

Berjaya je hrozně vybydlená, Coral Strand je po rekostrukci ;-) Na 1-2 noci OK ;-)

WASP
08.04.2011 10:10 46.149.119.***
RE: RE: RE: Valee de Mai  

jen poznamka, zadny nahody neexistuji, kazdy si vytvari svoji realitu sam, ale to uz neni tema na cestovatelske forum...

Ni
08.04.2011 09:24 81.200.57.***
RE: RE: Valee de Mai  

Nejezdím vždy na podzim :-D Byla jsem jen 2x ;-)
Poprvé jsem byli v říjnu( to bylo občas na Anse Lazio trochu víc lidí - lodí,ale s tím Bibione to byla nadsázka).A po druhé tento rok v únoru,ale jiná část Seychyl :-D A i když únor zapadá do období dešťů,počasí parádní :-D
Ono je vše o náhodě, buď ti to vyjde nebo ne :-D
nepř.Niky

WASP
08.04.2011 08:31 46.149.119.***
RE: Valee de Mai  

diky, zda se, ze na podzim kdy jezdis na Seychely tam byva vice lidi, my sme byly na vsech velkych ostrovech na plazich skoro sami, krome Beau Vallon samozrejme, ale bylo obdobi destu - moje oblibene..
Na golf course maji vstup myslim jen hotelovy hosti, ale stejne, brat na Seychely hole mi prijde jako hovadina..je tam k videni tolik jinych kras.. treba prohlizeni hotelu.. :-P

Niky 08.04.2011 08:01
Valee de Mai  

Jo a když se budete chtít podívat do parku Valee de Mai, tak doporučuji co nejdřív ráno, být tam ještě před otevřením ;-) Nám se povedla prohlídka téměř bez živáčka, jen když jsme končili, tak proti nám proudily davy návštěvníků :-D
Ale někdo se rád houfuje :-D

Niky 08.04.2011 07:38
RE: RE: RE: RE: RE: Praslin  

To asi ne, Anse Lazio je hezčí, ale někdy byla dost plná, jak Bibione :-D Na Georgette jsme byli dvě hoďky úlplně sami, než přišli hoteloví hosté,a moře tu bylo krásně průzračné.Na Anse Georgette se dá dostat přes golfové hriště Lemurie.Ale chce to dohodnout si tam "návštěvu".Nám tam zavolali z Villas d Or a pak jsme na vrátnici hotelu jen nahlásili, že jdem na Geogette.Tak jsme si zároveň prohlídli i celý hotel :-D
Celá pláž se mi nevešla :-D , tak jen kousek z golfového hřiště.

WASP
07.04.2011 17:49 46.149.119.***
RE: RE: RE: RE: Praslin  

Georgette jeste hezci nez Lazio ? Mas fotku cele plaze ? Na ni je myslim pristup jen od more ne ?

Niky 07.04.2011 14:52
RE: RE: RE: Praslin  

Hm... tak Lemurii bych taky brala :-D Ale museli by sakra zlevnit :-D
Anse Georgette je pěkná...(viz. foto)
Adriano, nevím na jak dlouho jedete, ale já bych doporučovala i pobyt na La Digue.Jen jednodení výlet je podle mě málo ;-)

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu