A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Seychely - Diskuze

Původní dotaz

Seychelly 2008

30.11.-0001 00:00:00 | Kačula
Kačula
Kačulko, moc díky.Určitě to pomůže nejen mě.Už vím jak uvidět okolní ostrůvky :-D .
Niky
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
VIKIS2 19.08.2009 15:05

Díky za důležité info... ;-)

• Anonym (14)
  • Anonym (8)
TABA 26.07.2009 06:13

hezky cestopis JINDRA

• Anonym (5)
  • Anonym (16)
hnedacek
05.05.2009 20:52 90.179.154.***

Ahojky, na Seychely máme odlétat pozítří, máme mít kombinaci všech 3 hlavních ostrovů, takže hledám co nejvíce informací o tom co nás tam může čekat, takže díky za info a pěkné vyprávění. Bála jsem se, abych jako na každé z mých dovolených nepřibrala, ale když čtu o obchodech, které smrdí, tak se už bát přestávám:-) No a co se týče výletů, na ty jsem byla doslova nažhavená, takže domorodce a jejich bárky raději vynecháme:-)

• Anonym (7)
  • Anonym (12)
Dostic 03.05.2009 18:24

No tak,
takhle napjatej uz jsem pri cteni dlouho nebyl...
Rad bych vyrazil na Seychely letos v zime, tak se mi rady moc hodi. Diky.. Taky moc ocenuji objektivitu psani, dnes uz se malo vidi, kdyz je nekdo ochoten pripustit, ze ten vylet by dnes resil jinak...

• Anonym (8)
  • Anonym (19)
Niky 01.10.2008 07:44

Kačulko, moc díky.Určitě to pomůže nejen mě.Už vím jak uvidět okolní ostrůvky :-D .
Niky

• Anonym (5)
  • Anonym (18)
Zpět na všechny diskuze