A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Seychely - Diskuze

Původní dotaz

Seychely x Mauricius x Maledivy

27.05.2011 09:47:28 | verka2
verka2
Kterou z těchto destinací byste si vybrali a proč? Máte někdo srovnání?
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
makadi 19.04.2015 13:33
Re: Seychely x Mauricius x Maledivy  

Napíš prosím na email. jvavrinska@gmail.com

nepř,Niky
19.04.2015 11:31 81.200.57.***

:-) Raději ti napíšu SZ....nebo mám napsat na tvůj email ?

makadi 19.04.2015 11:13

Super link Niky,ďakujem. Čo takto doporučiť niečo,kde ste boli konkrétne na Mahé a La Dique ubytovaní ?

nepř,Niky
18.04.2015 17:34 81.200.57.***
  • Anonym (1)
makadi 18.04.2015 16:32

Vďaka za tip. Ja hľadám ubytko v blízkosti pláže Beau Vallon a konkrétne apartmán s kuchyňou. Na tú Vilu Vanillu,nie sú bohviejaké recenzie.No nič,hľadám, zisťujem,aspoň mám zábavu na celý rok. 8-)

WASP
18.04.2015 07:44 46.149.119.***

Ta Villa Therese je na Anse Royale , to je vychodni pobrezi Mahe , tzn. plaze jsou takovy slabsi odvar..

Makadi tu je link na ubytko v Port Glaud , to je ovela krajsia oblast , niekto mi vravel, ze tam platil 50E. Precitaj..

http://seychely.svetadily.cz/clanky/Seychely-dovolena-ve-Villa-Vanilla

arreo nepřihl.
17.04.2015 19:55 93.95.37.***

Tak to jsem ráda, že jsem Vám dodala nějakou naději. ;-)
My taky nejedeme tak, že by se k nám někdo přidal, taky neznám nikoho kdo by s náma jel, ale my jsme prostě čtyřčlenná rodina, tudíž jedeme já, manžel a dvě děti (1 dospělé a 1 devět let, takže žádné slevy :-( ).
Jedeme na konci tohoto roku a budeme bydlet tady:
http://www.lavillatherese.com/
http://www.booking.com/hotel/sc/la-villa-therese.cs.html?sid=8bb112a337803c82e91a2c71ae195bed;dcid=4;origin=disamb;srhash=4259272154;srpos=1
Napíšu Vám na mail. 8-)

makadi 17.04.2015 16:07

Tak to ste ma potešili. Jasné,bola by som rada,keby sa k nám niekto pridal,ale v tejto dobe mám problém dohodnúť sa na termíne s manželom.V každom prípade budem rada,keby ste mi dali link na to vaše ubytko a po návrate podali nejaké info.ako ste boli spokojní. A ešte jedna dôležitá otázka,kedy idete na Seychely?môj email : jvavrinska@gmail.com.Budem veľmi rada,ak mi napíšete. :-)

arreo nepřihl.
17.04.2015 14:13 93.95.37.***

Já mám na Mahe objednané ubytko přes booking.com a není to teda levné, ale dá se to přežít - jedeme čtyři a máme objednaný obrovský apartmán 110 m2, vlastně takový byt 3+1 s kompletním vybavením (kuchyň vybavená jako doma) včetně pračky a veškerých potřebných věcí jako jsou ručníky, osušky, vybavení koupelny a třeba i koření a čaj a káva v kuchyni - no prostě všechno. Máme to i se snídaní, kterou majitelé přinášejí do apartmánu. Je to takový apartmánový dům se šesti apartmány, s velkou zahradou, cca 250 m od moře a jeden den stojí 130 EUR. Pro dva by to stálo 95 EUR. Jo a je to včetně transportu z/na letiště.
Vím, že je to víc než je Váš rozpočet a tak jsem teď koukla na booking.com a je tam několik možností ubytka za cca 70 EUR pro dva za jednu noc a někde je to i se snídaní. Tak třeba se Vám bude něco líbit. ;-)

makadi 17.04.2015 12:12

No tak tieto ceny sú úplne mimo môjho rozpočtu. Vyzerá to tak,že umriem aj bez návštevy Seychel. Niekto tu dával odkaz na lacné ubytovanie u miestnych,tak som si myslela,že okolo 60 eur by sa tam dalo niečo nájsť.Smola.Aj tak srdečná vďaka za info. Budem niečo hľadať,nádej zomiera posledná.....
:-(

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu