A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Seychely - Diskuze

Původní dotaz

v unoru na Mahé

20.10.2010 11:43:19 | beruna
beruna
Ahojky,nechystáte se někdo v unoru /19.2-27.2/na Seychely?Konkrétně Chez batista bungalows-pláž Takamaka.Jsem vděčná za každou dobrou radu.Dík Jitka
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Brujo 13.02.2011 18:17
Dokument  

-Na cestě- po Seychelských ostrovech lze shlédnout v archivu ČT http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/1185966822-na-ceste/210562260120037/titulky/

• Anonym (1)
Brujo 22.12.2010 16:36
RE: RE: Letenky  

Ahoj Dino,poslal jsem ti SZ.

Pro ostatní,v pondělí 27.12. na ČT1 21:05
-Na cestě- po Seychelských ostrovech
S Jiřím Bartoškou a Miroslavem Donutilem v roli skutečných průvodců za hladovými džbánovkami,českou zachránkyní koní a kokosy,které připomínají dámské pozadí.

Co jsou to ty hladové džbánovky? :D

Dino 21.12.2010 21:20
RE: Letenky  

Zkousel jsi Jokera od Condoru,je to za 10tacu :-D osobne doporucim Emirates,drazsi ale je tam moznost 3-4deniho stoovru v Dubaji,takze za 23tisic mit Dubaj a Seychely neni vubec spatne,vic najdes v cestopise na profilu,napis domluvime to ubytko,osobne bych v unoru nejel,duben-kveten jsou naprosto nejlepsi mesice.

Dino 21.12.2010 21:19
RE: Letenky  

Zkousel jsi Jokera od Condoru,je to za 10tacu :-D osobne doporucim Emirates,drazsi ale je tam moznost 3-4deniho stoovru v Dubaji,takze za 23tisic mit Dubaj a Seychely neni vubec spatne,vic najdes v cestopise na profilu,napis domluvime to ubytko,osobne bych v unoru nejel,duben-kveten jsou naprosto nejlepsi mesice.

• Anonym (1)
Brujo 10.12.2010 17:25
Letenky  

Sháním nějakou levnější letenku na únor,kdyby jste někdo našel nějakou,dejte vědět prosím.Před rokem byla akce od Air Seychelles-Valentines day,letos asi nebude.Zatím nejlevnější jsem našel od Condora z FRA,nebo komfortně z PRG s Emirates,to už je ovšem za cca 23tis.Odkaz na ubytko u příjemných domorodců by se též hodilo-Praslin a La Digue :D

• Anonym (1)
beruna 02.11.2010 15:22
RE: RE: Anse Major  

Dík.

• Anonym (1)
Niky 02.11.2010 07:07
Anse Major  

Sice jsem tam nebyla, ale mám to v plánu :-D Jak jsem ti posílala odkaz na seychelské stránky,tam je vše popsáno. Tak sem házím popis,ale je to krkolomné,je to z překladače ;-)
Anse Hlavní Anse Major
Popis: Tato cesta je poměrně snadné a rozšiřuje podél skalnatého pobřeží na sever-západ Mahe, což vede k
Malé odlehlé pláži Anse major.
Doba trvání: 1 hodina a půl v každém směru
Jak se dostat na místo startu: Take silnici do Beau Vallon, Bel Ombre na Danzil (nebo tak
autobusem trasa 21: Victoria - Bel Ombre, a vystupte na terminus Danzil). Po silnici nahoru
kopci asi 200 m nechat voiture.Prendre pravé straně vozovky, kolem Danzil a po
žluté značce markery.
Nabízeno: Pauza na několik sekund každých 100 do 200 m na trase pro vychutnat výhled-
ble na různé krajiny, hory žuly, a oceánu. Začátek prohlídky můžete obdivovat krásné
panorama zálivu Beau Vallon, zatímco pohledu, z pohledu chráněné na konci cesty, nabídne hezký přehled
Hlavní Anse.
Informace o trase: část této stezky se nachází v blízkosti hranic národního parku
Morne Seychellois, s dramatickým skalnatých svazích (tzv. "glazura", Seychely) a vegetace jed-
genů typické pro nejsušší oblastí Mahe.
Na těch stránkách najdeš spousta věcí,půjčovny aut,popisy výletu,kudy na pláže atd. Jen to zkouknout :-D

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
beruna 01.11.2010 19:52
RE: RE: RE: RE: RE: v unoru na Mahé  

Nešel jste někdo trek na Anse Major?Prosím popis cesty,dík.

WASP
30.10.2010 12:08 77.48.213.***
RE: RE: RE: RE: RE: v unoru na Mahé  

V sekci " supermarkety" jsou turisticke informace o Mahe a Vikis tam prilozil i kompletni gastronomicky rozbor , jinak bych rozhodne doporucil cestovat po ostrovech, na Seychelach je skutecne skoda sedet pouze na Mahe. Minimalne ostruvky naproti Victorii, jako Moyenne atd... To je soukromy ostrov jednoho britskeho spisovatele, ma tam zelvy a botanickou zahradku. Vylet lodkou ti zorganizuje treba borec jmenem Sony, ten se postara i o vstupni poplatek na ostrov, najdes ho v pristavu u hospody.

• Anonym (1)
Zpět na všechny diskuze z tohoto státu