A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Seychely - Diskuze

Původní dotaz

Život na Seychelles

| RuSH3R
RuSH3R
Čaute lidi,

Měl bych takový dotaz spíše na toho kdo tam žije.

Hledám nějakou pěknou destinaci na život, zaujala mě právě Seychely, ale když se tak dívám na nadpisy příspěvku všude je jen "Ráj pro boháče, miliardáře" atd.
Co je to sakra za blbost? Seženu letenku za 10 tisíc, ubytování za noc kolem $30 v pěkným domečku.
Je tam něco co já snad nevidím?

Děkuji za odpověď
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
RuSH3R 23.01.2016 19:31
Re: Život na Seychelles 

Není to tak těžké najít, když víš přes co hledat ;-)
Například já už jsem byl mnohokrát v New Yorku za 2 tisíce :-)

Zkus třeba condor.com
nebo nějaké české stránky jako jsou: Honzovy letenky, pelikan, levnocestování atd :-)

• Veronikagallo
Veronikagallo 22.01.2016 11:03
Re: Život na Seychelles 

Mě by zajímala ta letenka za 10tisíc :) a celkem i to ubytko za 30 dolarů za noc v pěkném domečku. Ať hledám, jak hledám, ani jedno se mi ještě nepoštěstilo najít. Díky za odpověď :)

RuSH3R 20.01.2016 20:16
Život na Seychelles 

Čaute lidi,

Měl bych takový dotaz spíše na toho kdo tam žije.

Hledám nějakou pěknou destinaci na život, zaujala mě právě Seychely, ale když se tak dívám na nadpisy příspěvku všude je jen "Ráj pro boháče, miliardáře" atd.
Co je to sakra za blbost? Seženu letenku za 10 tisíc, ubytování za noc kolem $30 v pěkným domečku.
Je tam něco co já snad nevidím?

Děkuji za odpověď

• Veronikagallo
  • Anonym (1)
Zpět na všechny diskuze z tohoto státu